خط مشی رازداری

وب‌سایت انتشارات ایران آکادمیا (زیر مجموعه دانشگاه ایران آکادمیا) متعهد به محافظت و احترام به حریم شخصی شماست.

این سیاست محرمانگی، مبنایی برای نشان دادن این است که ما (انتشارات ایران آکادمیا، ایران آکادمیا) داده‌های مربوط به شما را در ورود به وب‌سایت و یا هنگامی که داده‌هایی از خود به ما می‌دهید، پردازش می‌کنیم. لطفا این متن را بخوانید تا دیدگاه ما و نحوه استفاده ما از داده‌های شخصی‌تان را بدانید.

ورود شما به وب‌سایت‌های ایران آکادمیا و ارسال داده‌های شخصی‌تان برای ایران آکادمیا، به معنای توافق شما با موارد زیر است:

فرمهای گوگل

ما از سرویس‌های گوگل مانند گوگل فرم، برای تسهیل ارتباط و جمع‌آوری داده‌ها استفاده می‌کنیم. به جز در مواردی که مربوط به سیاست محرمانگی گوگل است، داده‌های شما برای منظور مشخصی که با آن توافق کرده‌اید، جمع‌آوری شده و با هیچ شخص ثالثی به اشتراک گذاشته نخواهد شد و نزد ما محفوظ می‌ماند. (گوگل همواره تأکید دارد که هیچ‌گاه در فُرم‌های گوگل داده‌های حساسی چون گذرواژه یا داده‌های کارت اعتباری‌تان را وارد نکنید).

عدم اشتراک اطلاعات

 به طور کلی، ایران آکادمیا، به جز مواردی که در سیاست محرمانگی گوگل توضیح داده شده، اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث افشا نمی‌کند، به اشتراک نمی‌گذارد و همچنین به گونه‌های دیگر نیز آن‌ها را توزیع نمی‌کند.

گوگل آنالیتیکس

ما از گوگل آنالیتیکس استفاده می‌کنیم. شما با ورود به وب‌سایت موافقت می‌کنید که ما از داده‌های مربوط به ورود شما و دستگاه مورد استفاده‌تان و دیگر داده‌هایی که گوگل به آن‌ها دسترسی دارد، بر اساس سیاست محرمانگی گوگل (اینجا بخوانید) برای درک بهتری از رفتار مخاطبان و کارکردهای وب‌سایت و به منظور توسعه و به‌سازی آن استفاده می‌کنیم.

خبرنامه ایران آکادمیا

برای دریافت خبرنامه ایران آکادمیا در این جا عضو شوید. با عضویت در خبرنامه ایران آکادمیا می توانید از تازه ترین فعالیت های ایران آکادمیا مطلع شوید.